תכנון, פיקוח עליון, ניהול ופיקוח פרויקטים

תכנון, פיקוח עליון, ניהול ופיקוח פרויקטים


שלב התכנון הוא שלב חשוב בפרויקט, אבל אם הביצוע לא מתנהל בהתאם לתכנון, פרויקט הבנייה לא יהיה פרויקט מוצלח, לכן פיקוח על הביצוע, ניהול שלב הבנייה בפועל ופיקוח עליון הינם אבן הדרך השנייה החשובה בדרך לפרויקט מוצלח.

יש לוודא כי הקבלנים מבינים את העבודה ופועלים בהתאם לתוכניות, לתקן החומרים ולתקן הביצוע.

אם נעשית טעות יש לוודא תיקון מהיר שלה, ולמידה מטעויות.

יש לבדוק ולאשר את יומני העבודה, החשבוניות לתשלום ולבצע מעקב על התקציב בפועל למול התכנון.

שלב זה, גם הוא, משלב מספר דיספלינות ולכן במשרדנו אנו משלבים הן את הפן המקצועי של הפיקוח והפיקוח העליון, הן את שירותי התיאום והן את שירותי הניהול והבקרה של הפרויקט תחת קורת גג אחת.

ברמה ההנדסית אנו עובדים עם מהנדסים ואדריכלים מהמובילים בשוק, עתירי ניסיון וידע. שמוודאים כי העבודה מתבצעת לפי התוכניות התקנים והוראות החוק. הם בוחנים את יומני העבודה ומאשרים את החשבוניות למול התאמת הביצוע.

ברמה האדמינסטרטיבית שירותי התיאום הניהול והבקרה פועלים על מנת להבטיח את העמידה בלו"ז, את התאמת העבודה בשטח, את הזמנת אנשי המקצוע וכן את התאמת החשבונות להסכמים, לתקציב ולשלבי התשלום שנקבעו.

בשלב זה יש לבצע בנוסף מעקב ובקרה כלכלית צמוד על מנת לוודא שתקציב הפרויקט לא חורג מהתכנון. 

מכלול שירותי האדמינסטרציה מעניקים הן ללקוח והן לצוות המקצועי שלנו שקט וזמן רב יותר להתעסק בעיקר, התאמת התכנון לביצוע בפועל. 

בסוף שלב הביצוע אנו מוודאים קבלת כל האישורים הנדרשים לפי הוראות החוק, טופס 4, תעודות גמר, קבלת תיק מתקן מעודכן, וביצוע מסירה מסודרת של הפרויקט.

 

דילוג לתוכן